O nas

healthyFirma SUPLO Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2001 roku. Zajmuje się przede wszystkim produkcją nawozów, przeznaczonych głównie do dokarmiania dolistnego, choć w swojej ofercie posiada także nawozy doglebowe. Produkty nasze przeznaczone są dla gospodarstw rolniczych, wielkoobszarowych, a także dla sadowników i producentów warzyw. Produkujemy także nawozy dla upraw amatorskich, przeznaczone dla działkowiczów oraz do zasilania kwiatów w doniczkach i skrzynkach balkonowych.

Cała produkcja oparta jest o własne technologie i podlega ścisłemu nadzorowi technologicznemu oraz jakościowemu. Każda z wyprodukowanych partii nawozów sprawdzana jest pod kątem jakości w przyzakładowym laboratorium.

Wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszych pracowników oraz renoma współpracujących z nami ośrodków naukowych sprawiły, że cieszymy się szerokim uznaniem tak w Polsce, jak i za granicą.

Liczne badania potwierdziły niezwykle wysoką skuteczność i łatwość stosowania naszych produktów. Pełną ofertę nawozową oraz sposoby stosowania poszczególnych preparatów znajdziecie w dziale Produkty.

W dziale Porady umieściliśmy opracowane przez nas programy nawożenia różnych grup roślin oraz informacje o zasadach prawidłowego stosowania i mieszania naszych preparatów. Prócz tego w dziale tym znajdziecie opracowania i porady z dziedziny nawożenia.

O naszych produktach


Zgodność z wymaganiami UE

Wszystkie produkowane przez nas nawozy spełniają wymagania Unii Europejskiej i mogą być wprowadzane na rynki krajów do niej należących.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie istnienie firmy i jeszcze dłuższe doświadczenie pracowników w branży nawozowej, gwarantują wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów.